Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

Masz problem? Zadzwoń!

(+48 22) 787 34 34

  • PL
 
 
 
wielkość tekstu: A A A

O Firmie

 

Drogi Kliencie,

Firma Eskimo rozpoczęła swoją działalność w roku 1987, jako agent gminnej spółdzielni "SCH" Wołomin. Siedziba firmy znajdowała się w Wołominie przy ul. Widok 2. W związku z przemianami polityczno-gospodarczymi w kraju, w latach 1989-1990, firma Eskimo zmienia swój status prawny i rozpoczyna samodzielną działalność na podstawie zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej nr 2431/90, jako Zakład Usługowy Elektromechaniki Chłodniczej z siedzibą w Wołominie przy ul. Moniuszki 9.

Otwarcie wolnego rynku w Polsce powoduje, że zwiększają się inwestycje, powstaje wiele sklepów i obiektów gastronomicznych, a tym samym niezbędne stają się naprawy, serwis oraz montaż urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.

W 1991 roku firma Eskimo postanawia zrzeszyć się w Izbie Rzemieślniczej w Warszawie, a jej właściciel zostaje członkiem Powiatowego Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Wołominie.

W roku 1996 rozszerzyliśmy działalność o handel hurtowy i detaliczny artykułami przemysłowymi, a w szczególności urządzeniami i podzespołami chłodniczymi, wentylacyjnymi i klimatyzacyjnymi. W związku z tym zmienia się nazwa firmy i brzmi FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "ESKIMO" z siedzibą przy ul. Moniuszki 9.

W roku 2007 przenieśliśmy się do nowej siedziby firmy i obecny adres to Wołomin, ul. Mickiewicza 43A.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę kierowniczą i techniczną, nasi serwisanci posiadają niezbędne uprawnienia do wykonywania serwisu chłodniczego i wentylacyjnego.

Zapraszamy do współpracy,
Andrzej Żak, właściciel

Certyfikaty Eskimo:

  • Certyfikat 1
  • Certyfikat 2
  • Certyfikat 3
  • Certyfikat 4
 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [09-12-2022]: 15 | Wizyt ogółem: 89857 | Przeglądających stronę: 1

 
 
Boks 1

Chłodnictwo &raquo;

Boks 2

Klimatyzacja &raquo;

Boks 3

Wentylacja &raquo;

Boks 4

Realizacje &raquo;

Rozwiń menu

Projekt:   [based on Quick.Cms]